Sesja Rozwoju Osobistego

Początkowo prowadziłam oddzielnie sesje psychoterapii, sesje coachingu i konsultacje o duchowości i energiach. Zauważyłam jednak, że każda sfera naszego życia przenika inną. Postanowiłam więc połączyć moją wiedzę z wszystkimi narzędziami, które znam i wykorzystać je podczas sesji rozwoju osobistego.

Aby poczuć się w pełni szczęśliwym i spełnionym, trzeba zadbać o każdy element swojego życia. Jeżeli zapomnimy o którymś z nich, często w bolesny sposób przypomni nam o sobie.

Podczas sesji rozwoju osobistego mamy przestrzeń na to, aby dogłębnie zająć się Twoim życiem. Będziemy szukać najlepszych dla Ciebie rozwiązań i działań, które Cię wzmocnią. Nie ma tu tematów tabu. Możemy rozmawiać o wszystkim. Wszystko jest ważne.

Czerpiąc z psychologii holistycznej odkryjemy jakie schematy kierują Twoim zachowaniem, i jak możesz je przetransformować. Krok po kroku zaczniesz rozumieć swoje lęki i nauczysz się je integrować. Dzięki tym działaniom zaczniesz się czuć coraz lepiej.

Elementy coachingu pozwolą nam odwołać się do Twojego potencjału i wewnętrznej mądrości. Wspólnie wypracujemy rozwiązania, które podniosą jakość Twojego życia. Jest to przestrzeń na to, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę jest dla mnie ważne i jak mogę to osiągnąć? Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko ograniczenia, które sami sobie nakładamy. Pomogę Ci się od nich uwolnić. Chętnie pomogę Ci również stworzyć planu rozwoju Twojego biznesu i rozpisać poszczególne kroki jego realizacji.

Podczas sesji możemy także porozmawiać na temat rozwoju duchowego i energii. Chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem. Postaram się również pomóc Ci odnaleźć odpowiedzi, na dręczące Cię pytania.

Każde spotkanie trwa do 1,5h i odbywa się on-line.