O mnie

Głęboko wierzę w to, że każdy z nas może zrealizować w swoim życiu wszystko to, co sobie wymarzy.

Jestem psychologiem i od wielu lat nieustannie zdobywam wiedzę z dziedzin, które wspierają rozwój człowieka.

Poza ukończeniem studiów w  2007 roku na wydziale psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, skończyłam również szkołę Ustawień Systemowych Berta Hellingera.  Zainteresowałam się możliwością auto-leczenia i ukończyłam trzy stopnie Reiki. Ostatni, mistrzowski, miałam przyjemność odbyć u Senseja Hyakuten Inamoto w Japonii. Równocześnie zdobywałam wiedzę biznesową i tym samym ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu, pracowałam kilka lat w korporacji, prowadziłam własną kawiarnię i zarządzałam grupą pracowników. Doszły do tego szkolenia z zakresu: negocjacji, zarządzania projektami, rekrutacji, budowania zespołu, wyznaczania i realizowania celów oraz wiele innych. Moje życie obfitowało w wiele trudnych doświadczeń. Pobyty w szpitalu, obcowanie z bólem. Musiałam stawić czoła depresji, rozwodowi rodziców, zdradzie partnera, zaczadzeniu, kryzysom w związkach i starym schematom. Dzięki tym doświadczeniom uczyłam się coraz lepiej pracować z traumą i integrować zablokowane, trudne emocje. Dodatkowo wiem na własnym przykładzie, jak to jest, kiedy przechodzi się przez ciężkie sytuacje w życiu. Wciąż się rozwijam i wciąż stawiam czoła nowym wyzwaniom.  Dzięki temu mogę lepiej zrozumieć innych i służyć im swoją pomocą. Od dziecka mam również kontakt z energetyczną częścią naszej rzeczywistości i ze wsparciem, która nam ona oferuje.

Całą zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję podczas pracy z klientami na sesjach indywidualnych, które prowadzę od kilku lat.

Na co dzień mieszkam we Francji, w pięknym regionie Rhône-Alpes. Mam kilka pasji, które zajmują ważne miejsce w moim życiu. Uwielbiam kontakt z przyrodą i jej zachwycające piękno. Zafascynowana jestem tańcem i uczuciem wolności, które mi daje. Nie wyobrażam sobie życia bez herbaty, która towarzyszy mi każdego dnia i wkłada do niego małą iskierkę radości i ciepła. Kocham podróże, odkrywanie nowych miejsc i nowych smaków. Niesamowicie relaksuje i uziemia mnie strzelanie z łuku, które jest jedną z moich ulubionych form medytacji w ruchu. Ogromną radość sprawiają mi również spotkania z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Duchami Opiekuńczymi, którzy często towarzyszą mi w medytacjach i wędrówkach po świecie astralnym. Jedną z moich największych pasji, która zapewne będzie towarzyszyła mi do końca życia, jest rozwój.