O mnie

W pracy terapeutycznej łączę ze sobą umiejętność wglądu w pole energetyczne i możliwość równoważenia energii w czakramach, z wiedzą o różnych dziedzinach wspierających człowieka. Jestem psychologiem i chętnie korzystam również z tej wiedzy. Często w sesjach wykorzystuję Reiki, którego uczyłam się u mistrzów zarówno w Polsce, jak i w Japonii. Moja energia, tak zwany fioletowy płomień, jest mocno transformująca i często niełatwa, bo zmusza do bycia w prawdzie z samym sobą. Ale kiedy zostawimy to, co nas ogranicza i skierujemy się do swojego serca, odnajdziemy drogę, którą chce podążać nasza dusza. I właśnie w odkryciu tej drogi Wam towarzyszę.

A jak to wszystko się zaczęło?

Od zawsze interesowali mnie ludzie i to, co motywuje ich do rozwoju. Mój świat od początku był również pełen energii i wsparcia, które dostawałam od mojego Anioła Stróża. Będąc małą dziewczynką wiedziałam, że chce zostać psychologiem. Zrealizowałam swoje założenie w 2007 roku, kiedy ukończyłam studia na wydziale psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ale to mi nie wystarczało. W międzyczasie na licznych kursach, konferencjach i warsztatach zaczęłam z zapałem gromadzić informacje z dziedzin wspierających rozwój człowieka. Poszerzałam więc wiedzę z zakresu: astrologii humanistycznej, ziołolecznictwa, kuchni 5ciu przemian, jogi, qi gongu, 5ciu rytmów, esencji Dr Bacha, arteterapii, chromoterapii, wpływu drzew i energii anielskich. Równocześnie zdobywałam wiedzę biznesową i tym samym ukończyłam szkołę trenerów biznesu, pracowałam kilka lat w korporacji, prowadziłam własną kawiarnię i zarządzałam grupą pracowników. Doszły do tego szkolenia z zakresu: negocjacji, zarządzania projektami, rekrutacji, budowania zespołu, wyznaczania i realizowania celów oraz wiele innych. Moje życie obfitowało również w wiele trudnych doświadczeń. Pobyty w szpitalu, obcowanie z bólem. Musiałam również stawić czoła depresji, rozwodowi rodziców, zdradzie partnera, zaczadzeniu, kryzysom w związkach i starym schematom. Dzięki tym doświadczeniom uczyłam się coraz lepiej pracować z moim cieniem i go integrować. Dodatkowo wiem na własnym przykładzie, jak to jest, kiedy przechodzi się przez ciężkie sytuacje w życiu. Wciąż się rozwijam i wciąż stawiam czoła nowym wyzwaniom.  Dzięki temu mogę lepiej zrozumieć innych i im pomóc.

Po intensywnych latach gromadzenia wiedzy i sprawdzania jej w praktyce byłam gotowa, by pójść krok dalej. Opiekunowie Duchowi pokierowali mnie w stronę REIKI. W 2016 roku miałam przyjemność szkolić się na stopień mistrza w Japonii u Senseja Hyakuten Inamoto. Przy pomocy tego narzędzia i naturalnej dla mnie zdolności widzenia oraz odczuwania, mogę zdiagnozować obszary w ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, które wymagają uzdrowienia. Reiki umożliwia mi również przesłanie tam uzdrawiającej energii i zapoczątkowanie procesu samouzdrawiania.
Pracuję w nurcie psychologii holistycznej. Łącze wszystkie znane mi dziedziny aby jak najlepiej pomóc klientowi. Uważam, że każdy jest jedyny i niepowtarzalny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Dlatego dla każdej osoby tworzę unikatowy plan działania. Pracuję po to, aby wspierać osoby na drodze integracji i wzrostu. Nie jestem jednak w tych działaniach osamotniona. Towarzyszą mi nieustannie moi Opiekunowie Duchowi i Opiekunowie osób, z którymi się spotykam.

Na co dzień mieszkam we Francji, w pięknym regionie Rhône-Alpes. Mam kilka pasji, które zajmują ważne miejsce w moim życiu. Uwielbiam kontakt z przyrodą i jej zachwycające piękno. Zafascynowana jestem tańcem i uczuciem wolności, które mi daje. Nie wyobrażam sobie życia bez herbaty, która towarzyszy mi każdego dnia i wkłada do niego małą iskierkę radości i ciepła. Kocham podróże, odkrywanie nowych miejsc i nowych smaków. Niesamowicie relaksuje i uziemia mnie strzelanie z łuku, które jest jedną z moich ulubionych form medytacji w ruchu. Ogromną radość sprawiają mi również spotkania z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Duchami Opiekuńczymi, którzy często towarzyszą mi w medytacjach i wędrówkach po świecie astralnym. Jedną z moich największych pasji, która zapewne będzie towarzyszyła mi do końca życia, jest rozwój.

 

Reklamy