Sesja wglądu + Reiki

Podczas przeprowadzania sesji wglądu w pole energetyczne, uzyskuję informacje o tym, co ważnego dzieje się obecnie w Twoim ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym. Aby to zrobić korzystam z czystego i bezpiecznego kanału energetycznego, jakim jest Reiki. Energia ta stymuluje również procesy samouzdrawiania.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO TAKIEJ SESJI?

Podczas wykonywania sesji, Reiki które przesyłam, wyrównuje energię w Twoim ciele oraz przywraca równowagę pomiędzy czakramami. Mogę w tym czasie zobaczyć w jakim stanie się one znajdują oraz czy nie ma w nich blokad. Przesyłam również uzdrawiającą energię do Twojego ciała fizycznego, emocjonalnego i mentalnego. Dzięki temu rozpoczyna się proces zdrowienia w obszarach, które tego potrzebują. Podczas sesji korzystam z możliwości wglądu w pole energetyczne i uzyskuję informacje o sprawach, nad którymi trzeba jeszcze popracować. Czasem pokazują mi się Przewodnicy Duchowi, Zwierzęta i Rośliny Mocy lub symbole ważne dla duszy. W tym stanie możliwe jest również zbadanie, czy w Twoim polu energetycznym nie znajduje się jakaś niekorzystna energia. Czasami, kiedy jest to ważne dla zrozumienia przyczyn obecnych problemów, mogą się również pojawić obrazy z poprzednich wcieleń.

Pomimo, iż odczucia podczas otrzymywania takiej sesji są zazwyczaj bardzo subtelne, to jednak zostaje Ci w tym czasie przekazana duża ilość energii, która będzie w Tobie pracować. Jednym z objawów jej pracy jest proces oczyszczania. Może się on przejawić na poziomie emocjonalnym, mentalnym lub fizycznym. Symptomami są np. bóle głowy lub silne emocje. Nie należy się tym przejmować, gdyż takie objawy same ustąpią. Ich pojawienie się informuje nas jedynie o tym, że pewne obszary się czyszczą, czyli pewne rzeczy, które już nam nie służą, z nas wychodzą. Jest to więc pozytywny objaw. Niezależnie od tego, którego obszaru dotknie ten proces, należy w tym czasie pić dużo wody, która wspomaga oczyszczanie.

Często osoby po takiej sesji nawiązują silniejszy kontakt ze swoim wnętrzem, uświadamiają sobie, co jest dla nich ważne, lepiej rozumieją przyczyny swoich problemów i wiedzą, które obszary wymagają uzdrowienia. Podczas rozmowy podsumowującej szukamy rozwiązań, które pomogą Ci uporać się z obecnymi problemami. Dostajesz również wiele informacji, które wspomagają Cię w dbałości o zdrowie i rozwój. Jednakże każdy sam decyduje o tym, co zrobi z uzyskaną wiedzą i w jakim tempie wprowadzi zmiany w swoje życie.

CO TO JEST REIKI?

Reiki jest techniką uzdrawiania wywodzącą się od mistrzów buddyjskich i lamów tybetańskich. Zostało rozpowszechnione przez urodzonego w 1865 roku Japończyka, Mikao Usui. Metoda ta polega na przekazywaniu Kosmicznej, Boskiej Energii Życiowej, zwanej w zależności od systemu Praną, Ki lub Chi. Używanie Reiki nie jest związane z żadnym systemem wierzeń i nie stoi w sprzeczności z żadną religią. Reiki stymuluje procesy samouzdrawiania, wzmacnia ciało, likwiduje blokady, oczyszcza z toksyn i zanieczyszczeń. Reiki doprowadza do równowagi ciało i umysł, działając skutecznie na wszystkich płaszczyznach: cielesnej, emocjonalnej i duchowej.
Energia Życiowa jest wszechobecna i nieograniczona. Przy pomocy Reiki można ją również przekazywać na odległość. Efektywność takiego zabiegu nie różni się w żaden sposób od zabiegu bezpośredniego.

JAK WYGLĄDA TAKA SESJA OD STRONY TECHNICZNEJ?

  1. Najpierw ustalamy dogodny termin na 3 godzinną sesję.

  2. W wyznaczonym czasie łączymy się na kilka minut przez Skype. Jest to również moment na ewentualne ostatnie pytania. Później się rozłączamy i dla Ciebie jest to czas na relaks, a dla mnie na wgląd w pole energetyczne i przesyłanie Reiki. Zajmuje mi to około 1h15min. Po skończonej sesji zadzwonię do Ciebie przez Skype.

  3. Podczas omawiania porozmawiamy o tym, jakie informacje uzyskałam podczas wglądu i jakie z tego płyną dla Ciebie wskazówki. Jest to czas na dokładną analizę obecnego stanu rzeczy i szukanie dróg, które pomogą Ci w rozwoju.

  • Nie musisz się w żaden szczególny sposób przygotowywać do sesji. Możesz jeść i pić to, co zazwyczaj.

  • W razie przyjmowania silnie działających leków, np. przeciwpadaczkowych lub psychotropowych, poinformuj mnie o tym wcześniej w mailu. Mogą one wpłynąć na przebieg sesji.

  • Ważne jest, aby w czasie wglądu w pole energetyczne wyłączyć komputer, telewizor i wyciszyć telefon. Nic, ani nikt nie powinien zakłócać Ci spokoju.

  • Niektóre osoby odczuwają podczas sesji rozluźnienie, ciepło/zimno lub mrowienie. Inne nie czują nic lub zasypiają. Każda reakcja jest właściwa.

  • Całość spotkania trwa do 3 godzin.