Regresing

Sesja regresingu skierowana jest do osób, z którymi już pracuję. Jest to konieczne, ponieważ muszę znać osobę, którą wprowadzę w stan świadomej hipnozy i muszę mieć poczucie, że jest ona na to gotowa.

Pracuje metodą świadomego regresingu. Oznacza to, że osoba jest w pełni świadoma tego, czego doświadcza. Może w każdej chwili przerwać sesje. Zachowuje również całkowitą pamięć tego, co się wydarzyło.

W stan regresingu wprowadzam osoby poprzez medytację połączoną z oddechem i wizualizacją.

Sesja regresingu skierowana jest głównie do osób, które nie są w stanie znaleźć rozwiązania swoich problemów, przy użyciu konwencjonalnych metod. Jest ona zwłaszcza pomocna w przypadku blokad lub traum, które powstały w okresie dzieciństwa lub poprzedniego życia, i nie zostały uzdrowione.

Przytoczę tu trafne słowa, które wypowiedział jeden z praktyków regresingu, Brian L.Weiss:

„Gdy jądro przyczyny zostaje ujawnione i doświadczone, zrozumiane i rozwiązane, wtedy symptomy znikają. Choroby się cofają. Cierń zostaje usunięty, więc ból ustępuje. Powtarzający się dramat zostaje zakończony, cierpienia dobiegają końca. Niepotrzebne są dalsze zabiegi, przyjmowanie leków. Nie ma powodu by być chorym.”

Sesja regresingu trwa około 1,5 godziny. Przeprowadzam ją on-line przy użyciu programu Skype, lub podczas osobistego spotkania.