Bransoletki osobiste

Pracując z osobami podczas sesji zauważałam, że część z nich potrzebuje stałej ochrony lub wsparcia. Chciałam więc znaleźć coś, co będzie spełniało to zadanie przez cały czas coś, co łatwo jest ze sobą nosić. Jak np. bransoletkę.

Dodatkowo każdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny, i potrzebuje czegoś innego. Pracowałam już wcześniej z minerałami i wiedziałam, jak szeroki i dobroczynny jest ich wpływ na życie człowieka. Postanowiłam więc połączyć te elementy.

Do tego doszła również moja umiejętność odczytywania informacji z pola energetycznego, dzięki której mogę dobrać takie minerały i w takim zestawieniu, żeby jak najlepiej wspierały konkretną osobę. Bransoletki wykonuje z oczyszczonych i naładowanych wcześniej minerałów. Dodatkowo podczas ich wykonywania, przesyłam minerałom uzdrawiającą energię Reiki.

  • Każda bransoletka jest unikatowa, wykonywana dla konkretnej osoby.
  • Aby wykonać taką bransoletkę, potrzebuję zdjęcie osoby i przybliżoną wielkość jej nadgarstka.
  • Czas realizacji bransoletki zależy od ilości złożonych obecnie zamówień. Każda bransoletka to mój czas pracy w skupieniu i medytacji dla Was.
  • Wykonaną bransoletką ładuję następnie przez kilka dni wśród moich minerałów. Kiedy czuję, że jest już gotowa, wysyłam ją zapakowaną w ozdobny woreczek do odbiorcy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

*Komu może się przydać bransoletka osobista?

Każdej osobie, która chce poczuć się lepiej.

Minerały w bransoletce dobrane są w taki sposób, aby jak najlepiej zharmonizować pracę czakramów danej osoby i dostarczyć jej potrzebnej energii. Bransoletki w zależności od indywidualnych potrzeb mogą mieć działanie: ochronne, wzmacniające, harmonizujące czy oczyszczające. Pomagają przejść przez trudne sytuacje życiowe. Dodają energii i pewności siebie. Wspierają pracę ciała i organów. Pomagają się uziemić i odstresować. Wspierają rozwój zdolności parapsychicznych. Pomagają uzyskać jasność myślenia. Wspierają w sprawach finansowych. Ułatwiają nam wyrażanie emocji i otwieranie przestrzeni serca.

* Czy można zamówić bransoletkę na prezent?

Jak najbardziej, można komuś sprawić taki osobisty prezent. Do wykonania takiej bransoletki potrzebuję zdjęcie tej osoby. Będzie ona do niej energetycznie dopasowana.

*Co zrobić, jeżeli na pierwszy rzut oka nie podoba mi się kolor bransoletki/ skład minerałów?

Może tak się zdarzyć 😉 Dlaczego? Zestaw minerałów użyty w bransoletce ma za zadanie uzupełnić nas w te energie, których nam brakuje. Są to często energie, z którymi rzadziej przebywamy, więc są one dla nas bardziej obce i mniej atrakcyjne. Jednakże podświadomie czujemy, czego nam potrzeba do wzrostu i rozwoju. Dajcie więc sobie szansę i spróbujcie się pomału oswoić z bransoletką. Ponoście ją chwilę, zobaczcie jak się w niej czujecie. Zanim się spostrzeżecie, polubicie ją i jej kolory 😉

*Jak dbać o swoją bransoletkę? Jak ją oczyszczać i jak ładować?

Nie każde minerały lubią wodę, więc nie każdą bransoletkę można beztrosko włożyć pod jej oczyszczający strumień. Najbezpieczniej jest okadzić bransoletkę białą szałwią lub położyć na dużym minerale, który ma właściwości oczyszczająco/ładujące, jak np. cytryn.

Większość minerałów lubi być ładowana światłem słońca lub księżyca. Warto jest więc od czasu do czasu wystawiać je na ich działanie.

 

Cena:

bransoletka osobista 220zł

Reklamy